Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/sponsorzy/MiastoDzieci.jpg'
There was a problem loading image 'images/sponsorzy/MiastoDzieci.jpg'
 
f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_4.pngLOTTE Wedel 
Współorganizator i główny sponsor festiwalu.
E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony.
f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_5.pngKino Praha 
Wieloletni partner Festiwalu. Kino Praha, wybudowane w latach 1948 - 1949. Na fasadzie budynku znajduje się dwanaście charakterystycznych płaskorzeźb znanych polskich aktorów. Położone jest w centrum starej Pragi przy ul. Jagiellońskiej 26. Eleganckie, jasne, przestronne hole, wygodne i profesjonalnie wyposażone sale kinowe oraz kawiarnia i powiększający się sukcesywnie sklep kinowy budują przestrzeń chętnie odwiedzaną przez widzów.

7Drukarnia Effekt
Warszawska drukarnia offsetowa EFEKT założona została przez Jana Piotrowskiego i Tadeusza Markiewicza w 1992 r. 
Dzięki rzetelności i otwartości na potrzeby klientów zyskaliśmy uznanie i zaufanie wielu instytucji, które do dziś z nami współpracują. Ze względu na to, iż sami znaliśmy się na poligrafii, potrafiliśmy dobrać doskonały personel wykwalifikowanych ludzi, którzy do dziś, nieprzerwanie, pracują w firmie.

Dzięki uprzejmości właścicieli firmy jesteśmy wstanie corocznie wydrukować plakaty, które trafiają do szkół filmowych oraz domów kultury w całej polsce!

f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_8.png

Czek.it 
Nowoczesne, a zarazem praktyczne rozwiązania w projektach pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Czek.it dba o naszą stronę, a wybitni graficy projektują materiały promujące festiwal!

f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_9.png

memoryDrive.pl
Zachowaj wspomnienia tak jak chcesz. Karty pamięci, pendrive, dyski twarde, SSD i zewnetrzne.

Właściciel firmy jest fundatorem nagród w konkursie filmowym: karty pamięci Kingston SDHC 32GB oraz kart pamięci Secure Digital 32GB SanDisk Ultra 40 MB/s

f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_10.png

Legalna Kultura
Legalna Kultura to pozytywna kampania społeczna, która uświadamia użytkownikom kultury, że sposób w jaki z niej korzystamy dziś, ma ogromny wpływ na to jak będzie wyglądała jutro. Kształtuje poczucie odpowiedzialności za kulturę w cyfrowej rzeczywistości i integruje środowiska twórców i odbiorców kultury. Dlatego jednym z priorytetów projektu jest tworzenie Bazy Legalnych Źródeł dostępnej na stronie internetowej kampanii.

Organizacja patronuje wydarzeniom organizowanym w ramach PFFM, organizuje warsztaty z prawa autorskiego oraz przekazuje nagrody w konkursie filmowym.

11

Dubble Tree by Hilton
Położony w spokojnej i najbardziej malowniczej części Warszawy, hotel DoubleTree by Hilton Warsaw to doskonała destynacja zarówno podczas podróży służbowych, jak i odpoczynku z rodziną.

Dzięki uprzejmości prezesa Dubble Tree, siedmniu finalistów wraz z opiekunami spędzi noc w hotelu z czterema gwiazdkami!

f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_12.png

Prywatny Żłobek Serduszko
Unikalną cechą Żłobka Serduszko jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małej grupie. Staramy się, aby nasza placówka dla najmłodszych była przedłużeniem domu oraz miejscem, które oferuje ciekawe atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.


Żłobek Seduszko jest sponsorem nagród rzeczowych w konkursie filmowym: dysku zewnętrznego Toshiba 750GB oraz czterech monopodów do robienia zdjęć!

f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_13.png

Talent.pl
Talent.pl to pierwszy w Polsce portal internetowy umożliwiający osobom utalentowanym w 13 kategoriach zaprezentowania się wszystkim użytkownikom internetu, w postaci stworzonych przez siebie dzieł audio, wideo, zdjęć lub audio-wideo.

14waw4free
Na stronie waw4free znajdziesz informacje o organizowanych w Warszawie darmowych wydarzeniach kulturalnych i innych ciekawych imprezach.

f_120_80_16777215_00_images_sponsorzy_15.png

Narodowe Centrum Kultury | Platforma Kultury
Platforma Kultury to interaktywny portal poświęcony animacji kultury, którego idea zrodziła się na Kongresie Edukacji Kulturalnej już  w 2008 roku. Istotą Platformy Kultury jest współdziałanie oraz tworzenie efektywnej sieci kontaktów i możliwości wymiany doświadczeń między animatorami kultury w przestrzeni wirtualnej. Jest to też baza wiedzy o animacji kultury i dla animatorów kultury współtworzona i stale uzupełniania przez użytkowników.

AkademiaDokumentalna  Akademia Dokumentalna
  Akademia Dokumentalna jest jedynym w Polsce programem edukacyjnym w całości     opartym na filmach dokumentalnych. Naszą misją jest zainteresowanie młodego           widza filmem dokumentalnym, gatunkiem kina popularnym na całym świecie.

16
NaszeMiasto.pl
Naszemiasto.pl dostarcza lokalne wiadomości, w tym także ekonomiczne, kulturalne oraz sportowe. Poleca co warto zobaczyć, radzi, wyjaśnia, sugeruje. Zachęca użytkowników do wymiany opinii i komentarzy. Internauci oceniają lokalne wydarzenia i postaci. Na forach dyskusyjnych toczą się gorące polemiki.


InformatorStolicy  Informator Stolicy
   Publikujemy dla Państwa najważniejsze i najświeższe informacje, istotne z punktu        widzenia każdego Warszawiaka.
MiastoDzieci   Miasto Dzieci
   To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania           czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla       dzieci z całej Polski.CHILI 
Chili.tv
CHILI to jedyny w Polsce serwis vod, gdzie możliwy jest zakup i wypożyczenie zarówno filmów, pojedynczych odcinków seriali jak i całych ich serii, posiadający przy tym wiele metod płatności. Obecnie CHILI posiada w swoim, stale aktualizowanym katalogu, filmy i seriale, w tym wszystkie nowości filmowe, największych dystrybutorów filmowych, między innymi: Twentieth Century Fox, Sony Pictures, Warner Bros, Paramount Pictures, Universal Pictures, Walt Disney Pictures.Sponsorzy i Partnerzy

  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy

Kalendarium

 

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapraszamy do naszego Newslettera
PFFM na Facebook