Orfeusz

Zygmunt Polana, Jan Wojciechowski, Jan Wideński, Stanisław Borowiecki, Aleksander Dąbrowicz, Jakub Ratusiński, Julia Domżał

rok produkcji

2023

kategoria

fabuła

czas

29:59

Głosuj na film

Orfeusz, utalentowany artysta marzący o pracy jako producent muzyczny, dostaje szansę przybliżającą go do spełnienia marzenia. Rzeczywistość okazuje się inna, a przed bohaterem stają nowe trudności…

Informacje o autorach filmu

Zygmunt Polana

Reżyseria, scenariusz, operator kamery, montaż

Odpowiadał za większość części organizacyjnych dotyczących filmu, marzy o dostaniu się do Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz o zostaniu szanowanym reżyserem. Przedstawiciel i założyciel TM Studio. Uwielbia matematykę.

Jan Wojciechowski

Stylista, aktor

Grał w filmie Macieja, odpowiadał za stylizacje aktorów w filmie. Doskonały fotograf chcący się dostać na fotografie do Łódzkiej Szkoły Filmowej. Przedstawiciel i założyciel TM Studio.

Jan Wideński

Aktor

Grał w filmie Sznupaka. Posiada szeroki zakres wiedzy o najbardziej losowych tematach, świetny rozmówca. Uwielbia Czechy i Pasjansa.

Stanisław Borowiecki

Twórca muzyki do filmu, aktor

Utalentowany producent muzyczny, stworzył muzykę do filmu oraz jako aktor grał Orfeusza. Szczególnie interesuje się muzyką oraz jej tworzeniem.

Aleksander Dąbrowicz

Aktor, charakteryzacja

W filmie grał Sąsiada oraz odpowiadał za charakteryzacje. Producent muzyczny, posiadający szeroką wiedzę z biologii który interesuje się muzyką.

Jakub Ratusiński

Aktor

Grał w filmie Kubę. Mol książkowy, doskonały human posiadający doświadczenie teatralne.

Julia Domżał

Aktorka, charakteryzacja

W filmie grała Sekretarkę i odpowiadała za charakteryzację pozostałych aktorów. Dobrze radzi sobie z przedmiotami ścisłymi oraz analizą. Interesuje się także sztuką, w której można zauważyc niecodzienne motywy oraz chętnie czyta książki kryminalne.

Laureaci poprzednich edycji

Siostry nagrywają film?!

Nagroda główna
Julia Kopka

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

16:16

więcej

Zmagania

Nagroda główna
Samuel Barański

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:10

więcej

Dziura

Nagroda główna
Piotr Kaźmierczak

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:30

więcej