PFFM XV

Filmy

Zaufanie na rowerze

Natalia Niedźwiedź

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

3:56

więcej

Polska Sodoma Cafe

Wyróżnienie
Filip Jacaszek

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

13:48

więcej

Siostry nagrywają film?!

Nagroda główna
Julia Kopka

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

16:16

więcej

Wykopki

Wyróżnienie
Ignacy Wojtalik

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

14:45

więcej

Śladami Natalii po Jeziorze Szmaragdowym

Natalia Słoń

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

8:24

więcej

17

Nagroda specjalna
Przemysław Mikulski

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

4:13

więcej

Kardynał Wyszyński

Piotr Maciejewski, Dorota Maciejewska

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

4:59

więcej

Czas

Konrad Rakowski

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

1:30

więcej

Chwała Ukrainie!

Szymon Mroczkowski

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

2:48

więcej

Bytomski Targ Staroci

Maksymilian Kowalczuk

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

6:00

więcej

Aleksandrów

Igor Ciupa, Norbert Puźniak

rok produkcji

2022

kategoria

dokument i reportaż

czas

10:40

więcej

Wizyta kuzynki

Helena Szelachowska, Felicja Szelachowska

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

3:42

więcej

WALK

Przemysław Mikulski

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

1:37

więcej

TO

Karolina Chrostowska, Wiktoria Grabowska, Paweł Borawski, Justyna Rogińska, Magdalena Borawska, Emilia Duda, Małgorzata Kowalewska, Karolina Domeła, Mikołaj Domeła, Mateusz Chrostowski, Bartłomiej Chrostowski, Patryk Waszkiewicz, Piotr Waszkiewicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

6:12

więcej

Tiempo para Valencia

Maria Błaszkiewicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

6:59

więcej

Tażan Legenda

Grzegorz Borowski, Maciej Bączek

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

25:08

więcej

Światło

Igor Ciupa

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

1:08

więcej

Przeprosiny

Jakub Zakrzewski

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

10:05

więcej

Ostatni Bal

Maja Warmijak

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

15:15

więcej

Miłostki

Mateusz Kułacz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

13:56

więcej

Mamuś

Kamil Kania

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

16:08

więcej

Krwawa Krew

Gabriela Biskupska, Małgorzata Biskupska, Hanna Biskupska

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

25:20

więcej

Kot

Agnieszka Chojnacka

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

2:06

więcej

Koniec Roku Szkolnego

Igor Ciupa, Norbert Puźniak

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

0:59

więcej

Kondensatory

Wyróżnienie
Igor Ciupa

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

3:07

więcej

Głód i pragnienie

Adrian Michalski

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

12:24

więcej

GAME OVER

Jakub Zakrzewski

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

9:05

więcej

Artykuł

Filip Opoka, Michał Żyszkiewicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

30:00

więcej

Fraszka

Maria Błaszkiewicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

6:54

więcej

FALENICA 2054

Adam Furmanek, Alan Jakubiak, Anna Maria Żuchowska, Jurek Jaskólski, Jakub Nehring, Magda Praszyńska, Rysiek Jaskólski

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

7:09

więcej

Dziennik

Maria Błaszkiewicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

15:18

więcej

Dezerter 2

Filipa Pokrzywnickiego, Michała Lendziona, Melanii Czaplejewicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

23:54

więcej

Depresja

Nagroda specjalna
Karol Rot

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

11:34

więcej

Czego szukamy

Antonina Wąsowicz, Michał Borowczyk, Kinga Kołodziejczyk, Angelika Martyniuk, Natalia Grzymała

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

7:11

więcej

Ctrl

Agnieszka Chojnacka

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

11:32

więcej

Co lubię

Michalina Borek, Łukasz Bosiak

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

2:54

więcej

Cigarette

Roch Stolarczyk

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

28:26

więcej

Cień Presji

Filip Więcek, Wojciech Wójtowicz

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

6:01

więcej

Awdotia

Weronika Kłujszo

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

4:27

więcej

Zmagania

Nagroda główna
Samuel Barański

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:10

więcej

Winda

Filip Szuksztul

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

4:31

więcej

W ogrodach Pana Bazylego

Antoni Hince, Pola Kopytiuk, Lidia Sacharuk, Helena Sacharuk, Natalia Grzechnik, Władysław Misiołek, Wiktor Skoczeń, Zuzanna Sowa, Lilianna Rudzka, Zuzanna Rudzka, Paulina Borowska, Maja Tekielak, Hanna Dragan, Michał Dragan, Sebastian Kordaczuk, Jakub Kordaczuk, Kamil Turyk, Łucja Reluga, Oliwia Rogoźnicka

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

5:54

więcej

Tygrys

Maria Odrobina

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:31

więcej

Tańcz

Wiktor Knaflewski, Hanna Kuzimowicz

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

3:26

więcej

Śnieżny dekalog

Florian Belniak, Nikola Mołda, Sara Pilarczyk, Kalina Wójcik, Igor Brynda

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

1:00

więcej

Szlugi i Kalafiory

Maksymilian Świątkowski

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

3:06

więcej

Przyjaciel

Helena Sacharuk

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

1:34

więcej

Przejażdżka

Zuzanna Różańska

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:23

więcej

Podwodna przygoda – Nurek

Mikołaj Odrobina

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:46

więcej

Podwodna przygoda

Maria Odrobina

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:46

więcej

Po prostu bądź sobą

Mateusz Kras

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

4:15

więcej

Ożywiamy ogrody Bazylego Albiczuka

Weronika Siliwoniuk

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:10

więcej

Ogrody – Bazyli Albiczuk

Lidia Sacharuk, Lilianna Rudzka, Natalia Grzechnik, Helena Sacharuk, Wiktor Skoczeń, Zuzanna Rudzka, Zuzanna Sowa, Jakub Kordaczuk, Kamil Turyk, Oliwia Rogoźnicka, Paulina Borowska, Pola Kopytiuk, Emilia Daniluk, Sebastian Kordaczuk, Maja Tekielak

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

4:39

więcej

Opuszczona szkoła

Igor Ciupa

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:43

więcej

Mój poranek

Amelia Maliszewska

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

1:29

więcej

Między nami

Borys Grochulski

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:19

więcej

MATURA

Brygida Pokorska

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

3:38

więcej

Kot w Top Model

Wyróżnienie
Wiktoria Figas

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:56

więcej

Historia Ludzika

Maksym Larikov

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:07

więcej

Gwiazdozbiór Delfina

Zuzanna Różańska

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:23

więcej

Gwiazda która przeżyła

Wiktoria Figas

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:08

więcej

Gdyby Internet przestał dziś istnieć

Zuzanna Różańska

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

1:09

więcej

Dorośli

Aleksandra Marzec, Gabriela Trepka, Igor Iwan, Michał Ślifirczyk, Marcin Wójtowicz

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

3:36

więcej

Kto zabił Pana światło księżyca

Szymon Krysa

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

6:22

więcej

Galerie

Wyróżnienie
Filip Szuksztul

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:36

więcej

Dziwowiska wiosny

Katarzyna Furmanek

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

1:09

więcej

Dziura

Nagroda główna
Piotr Kaźmierczak

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:30

więcej

Dom tam, gdzie serce

Mateusz Zajda

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:30

więcej

Dogman: The Movie

Olaf Owsiany

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

1:27

więcej

Compost The Movie

Antoni Jagodziński, Mateusz Jagodziński

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:31

więcej

Bogata Świnka Age

Wiktoria Figas

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:26

więcej

Bajki robotów

Wiktor Skoczeń, Władysław Misiołek, Helena Sacharuk, Lidia Sacharuk, Hanna Dragan, Łucja Reluga, Michał Dragan, Oliwia Rogoźnicka, Sebastian Kordaczuk, Lilianna Rudzka, Zuzanna Rudzka, Zuzanna Sowa, Natalia Grzechnik, Pola Kopytiuk

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:07

więcej

Andrzejki

Wiktoria Figas

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

0:13

więcej

Alweys Growing

Alicja Litner

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

5:39

więcej

2009

Patryk Konieczniak

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

3:15

więcej

Galerie zdjęć

Laureaci poprzednich edycji

Siostry nagrywają film?!

Nagroda główna
Julia Kopka

rok produkcji

2022

kategoria

fabuła

czas

16:16

więcej

Zmagania

Nagroda główna
Samuel Barański

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:10

więcej

Dziura

Nagroda główna
Piotr Kaźmierczak

rok produkcji

2022

kategoria

wideoklip i animacja

czas

2:30

więcej