To już XIV edycja wyjątkowego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych! Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej części naszego konkursu! W tym roku formuła festiwalu rozszerzyła się o dodatkową kategorię Reklamę firmy E. Wedel. 

Kategoria Reklama firmy E. Wedel to jeden z pomysłów marki na świętowanie wyjątkowego jubileuszu 170-lecia, obchodzonego w tym roku. Młodzi twórcy, znając doskonale podejście swoich rówieśników, mają za zadanie swoim filmem zachęcić do zakupu osoby poniżej 30 roku życia. Wyjątkowo granica wieku uczestników została przesunięta z 18 lat na 21 lat. 

Jak w prawdziwej agencji reklamowej przygotowaliśmy dla Was materiały, według których powinno być zrobione 30 sekundowe video. Brief marketingowy i uproszczony brand book nie tylko pomogą zrozumieć nasze cele i lepiej przygotować film, ale także pokażą, jak wygląda praca twórców reklam dla tak dużych marek jak Wedel – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, Kierownik Komunikacji Korporacyjnej firmy Wedel. 

Aby pomóc Wam wykonać zadanie konkursowe przygotwaliśmy dwa filmy, które pomogą Wam zrozumieć informacje zawarte w:
- Briefie Strategicznym - https://youtu.be/11FXM5Zttjw
- Briefie Kreatywnym - https://youtu.be/t-u06kN--Tc


Moc nagród
Jury, złożone z profesjonalistów zajmujących się marketingiem, oceni zgłoszone prace, biorąc pod uwagę m.in. zrozumienie wyzwań marki i grupy docelowej, kreatywność, sposób realizacji oraz potencjał kontynuacji zaproponowanej wizji. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne: 4 000 zł za I miejsce, 2 500 zł za II miejsce i 1 500 zł za III miejsce.


Aby przystąpić do konkursu, należy:
- wypełnić kwestionariusz na stronie http://ffm.org.pl/formularz-zgloszeniowy,
- po wypełnieniu ankiety zgłoszeniowej kliknąć w przycisk „wyślij” na dole strony,
- sprawdzić, czy w pobrany formularz nie wkradł się błąd,
- podpisać formularz (w przypadku osób niepełnoletnich uzyskać także podpis opiekuna prawnego) a następnie zeskanować (może być dobre zdjęcie); 
- wysłać film i skan/zdjęcie formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pomocą strony umożliwiającej wysyłanie dużych plików (z np. DropboxaWetransefera)Najważniejsze zasady konkursowe:
- Przyjmujemy filmy zrealizowane po 01 stycznia 2019 przez osoby, które w momencie ukończenia filmu miały nie więcej niż 21 lat;
- Filmy muszą spełniać założenia briefu startegicznego i kreatywnego;
- Film musi trwać 30 sekund;
- Przy realizacji filmu dopuszczalne jest wsparcie osób powyżej 18 roku życia, ale autorstwo filmu musi być bezspornie przypisane osobie spełniającej kryterium wiekowe;
- Film powinien być przesłany w najlepszej dostępnej jakości;
- Filmy należy zgłosić i przesłać do 7 listopada 2021 roku.
- Filmy powinny zostać zrealizowane w języku polskim lub opatrzone polskimi napisami.

Regulamin XIV Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych 2021 "Nowa Perspektywa"
Załączniki nr 1 - Kategoria Reklma LOTTE Wedel Sp. z o.o. 
Brief Kreatywny

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Sponsorzy i Partnerzy

  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy

Kalendarium

 

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapraszamy do naszego Newslettera
PFFM na Facebook